شنبه، ۰۹ میزان ۱۴۰۱

پیام استاد دانش معاون رئیس جمهور به مناسبت درگذشت مرحوم وفایی یکه‌ولنگی

تاریخ چهارشنبه، ۰۶ اسد ۱۴۰۰
نویسنده
دسته بندی رویدادها رویدادهای اجتماعی‌ ـ سیاسی
امتیاز دهی
امتیاز 0از 5 - 0 رای
بازدید 366

پیام استاد سرور دانش معاون رئیس جمهور به مناسبت درگذشت حجت الاسلام اسدالله وفایی یکه‌ولنگی

بسم الله الرحمن الرحیم

از شنیدن خبر در گذشت استاد اسدالله وفایی یکه‌ولنگی یکی از چهره های درد آشنای مردم و از شخصیت های بزرگ علمی و فرهنگی کشور بی نهایت متأثر شدم. انا الله و انا الیه راجعون.

زنده یاد اسدالله وفایی انسان بزرگ و باعزت بود و خدمات ارزشمندی را در زمینه های علمی و فرهنگی برای مردم خویش انجام داد. او یک نویسنده و محقق، شاعر دردمند، فعال سیاسی و فرهنگی و در این اواخر عضو فعال بنیاد اندیشه و از رهروان راستین خط عدالتخواهی بود.

بی گمان فقدان چهره‌های درد آشنا و خدمت‌گزاری چون استاد اسدالله وفایی یکه‎‌ولنگی و مرحوم برهانی شهرستانی که چند روز پیش به رحمت خدا پیوست، برای مردم و جامعه علمی و فرهنگی ما یک ضایعه است. روح این هردو عزیز شاد و یادشان گرامی باد.

اینجانب فقدان جناب استاد وفایی را برای جامعه فرهنگی کشور، اعضای خانواده، دوستان و بستگان و همه بازماندگان وی تسلیت می گویم.

استدعا می کنم که خداوند بزرگ روح زنده یاد استاد وفایی را در بهشت برین سکنا دهد و برای اعضای خانواده و بازماندگان وی صبر و شکیبایی عنایت فرماید.

سرور دانش

معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان

کابل 6 اسد 1400

نظرتان را بنویسید:

comment
قاسم فهیمی
خداوند مرحوم فدایی و مرحوم برهانی شهرستانی را مورد غفران و رحمت خویش قرار دهد. آن دو از جبهه عدالتخواهی و دردمندان و قلم بدستان فخیم کشور بودند.پنجشنبه، ۰۷ اسد ۱۴۰۰